"Enter"a basıp içeriğe geçin

Özlem Sözleri

Dertlerimle bana yaşattığın o güzel anların içinde seni düşünerek seninle olan anılarımızı düşleyerek mutlu oluyorum… Sen benim hayatımın anlamısın bununla bu sözlerle gurur duyuyorum meleğim.

Özlem Sözleri

Gittiğin gün ağlamaya başladım sensiz olacağım her günü hayal ederek, acıları peşin peşin çektim… Bigün dönersin diye beklerim hala, seni incitmem güzel sözler söylerim özlem duyarım beklerim ben seni hala.
İnadına bu gün gene seni düşüneceğim yaşadığımız o anın resimlerini inceleyeceğim, tertemiz düşlerime seni baştan aşağı çizeceğim, seninle butün hayallerimi özlem dolu şiirlerimle seninle süsleyeceğim… Sen benim için düşünemeyeceğim kadar gerçek bir hissin.
Sözlerimin sonlandığı yerde bağırıyorum haykırıyorum sana olan duygularımı…Kırık kalbimi, umutlarımı,hayallerimi gözyaşlarımla seninle olan anılarımla büyütüyorum… Bir ihtimal geri döner bizi biz yaparsın, benim sevdiğim benzer biçimde sende elbet benzetir seversin.
Cezam mı bu bilemedim, seni iyi mi sevmiş bu kalbim hiç laf anlatamadım. Seninle mutlu günler geçirip özlem sözler ile anmaktı bu günleri tek gerçeğim, ama sen beni yok ettin, resimleri bir bir yaktım.

Güzel Aşk Sözleri

Aşk sözlerini değil seninle yaşadığım anları yazıyorum ben, aşktan öte bir şey bu, güzel sözler ile ifade edemem.. Sen tüm düşlerime anlam veren bir gerçeksin.
Sana karşı aşkı hissetmekmiş yüreği yakmak.. Seninle yürümek meğer yaşamın uçurumun kenarında bir latin edasıyla raks etmekmiş.
Bilinmeyen bir yerde karmaşık duygular içinde, hafifçe gözüm yaşlı bir halde yazıyorum bunu…

Aşk Resimleri

Seni Çok ama Çok Seviyorum…

güzel aşk resimleri
güzel aşk resimleri

Bu kalp sensiz atamaz napacağını dahi bilmiyor, bu gövde sensiz üşüyor, gözlerimde hayalin var ağlasam da gram silinmiyor.
Huzuru yanında yanı başında buldum, mutluluğu nefesinde hissettim ve ruhumun var olduğunu hatırlattın… Bir gülüşün yetiyor be güzelim güzel aşk resimleri gibi bizim özlem dolu sözler ile süslü aşk tablomuz, sen güldükçe acılara direnecek seni sensiz de seveceğim.

Dertlerim bir okyanus edasıyla sakince bekliyor, her sessizliği acılar içinde boğuyor nefesimi ve her göz kırpışımda sana karşı haykırıyorum aşkımı..

Vakit ömrümü alıp gitse de sükunet içinde, seni kalbimden alamayacak yeminliyim aşkımın üzerine…

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir