"Enter"a basıp içeriğe geçin

Özlem Dolu Sözler

Ben küçük bir çocuktum, her hafta sonu kardeşimle ben dünyadaki en leziz bagelleri almak için Bodo’nun Bagels’a giderdik!

Özlem Dolu Sözler

Her cumartesi başarısız olur, uzun satırlarda (çok popüler yerde) beklerdik dolu ve ekstra krem ​​peynirli bir tarçın kuru üzüm püresi sipariş eder ve inanılmaz yumminess zevk için hiç bu kadar yavaş yemeyi duygusal yemeliyim!

15 yaşındayken Charlottesville’den uzaklaştık ve o zamandan beri bir pişi yedim her zaman, belli bir hayal kırıklığı içeriye sözleri 2017 sızar ve kimseye eşlik ettiğim harika harika anılarımı Bodo’nun ve leziz bagels’ına eşlik ederdim.Şimdi, 10 yıl sonra hızlıca ileri gidiyorum ve ilk çocuğumla 8 aydır hamileyim (Temmuz’da!). Ben hormonal blues muzdarip; Yoruldum, şiştum ve etkileyici sadece perişan durumdayım. O sırada kocam ve ben D.C’nin dışında özlem yazıları Centerville, VA’da yaşıyorduk. Kocam rahatça beni araba sürmeye zorladı ve konforlu ve klimalı bir gezinti özlem dolu sözü verdi.

Güzel Yazılar

Yaz sıcağında bir arabada kalmış olma düşüncesi bana heyecan vermedi, ama son zamanlarda çok kızgın olduğum için ona borçlu olduğumu düşündüm.

Yaklaşık 1/2 saat sürüşe özlem sözleri bayıldım. Bir saat sonra uyandığımda, uykulu karışıklığa baktım ve çevremiz ile bir aşinalık hissettim. Charlottesville’e yaklaştığımızı fark etmem birkaç dakika aldı! Şaşkın şaşkın bakışlarla baktım ve güzel bana, “Ben bir paskalya sizi neşelendirebilir sanıyordum!” Dedi. O anda, ona her zamankinden daha fazla aşıktım. Gündüz mavileri, oturduğumuzda kayboldu ve ekstra krem ​​peynirle … tarçın simitlerden yavaş yavaş keyif aldı.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir