"Enter"a basıp içeriğe geçin

Etiket: özlem sözleri

Özlem Sözleri

Dertlerimle bana yaşattığın o güzel anların içinde seni düşünerek seninle olan anılarımızı düşleyerek mutlu oluyorum… Sen benim hayatımın anlamısın bununla bu sözlerle gurur duyuyorum meleğim.

Özlem Sözleri

Gittiğin gün ağlamaya başladım sensiz olacağım her günü hayal ederek, acıları peşin peşin çektim… Bigün dönersin diye beklerim hala, seni incitmem güzel sözler söylerim özlem duyarım beklerim ben seni hala.
İnadına bu gün gene seni düşüneceğim yaşadığımız o anın resimlerini inceleyeceğim, tertemiz düşlerime seni baştan aşağı çizeceğim, seninle butün hayallerimi özlem dolu şiirlerimle seninle süsleyeceğim… Sen benim için düşünemeyeceğim kadar gerçek bir hissin.
Sözlerimin sonlandığı yerde bağırıyorum haykırıyorum sana olan duygularımı…

Özlem Dolu Sözler

Ben küçük bir çocuktum, her hafta sonu kardeşimle ben dünyadaki en leziz bagelleri almak için Bodo’nun Bagels’a giderdik!

Özlem Dolu Sözler

Her cumartesi başarısız olur, uzun satırlarda (çok popüler yerde) beklerdik dolu ve ekstra krem ​​peynirli bir tarçın kuru üzüm püresi sipariş eder ve inanılmaz yumminess zevk için hiç bu kadar yavaş yemeyi duygusal yemeliyim!

15 yaşındayken Charlottesville’den uzaklaştık ve o zamandan beri bir pişi yedim her zaman, belli bir hayal kırıklığı içeriye sözleri 2017 sızar ve kimseye eşlik ettiğim harika harika anılarımı Bodo’nun ve leziz bagels’ına eşlik ederdim.